افزایش سرعت لود نمودن صفحات وب

برای افزایش سرعت لود نمودن صفحات وب نیز باید مراحل زیر صورت گیرد:

وارد صفحه about:config شوید .

” network.http. pipelining ” را پیدا نموده و مقدار آن را با دوبار کلیک به ” True ” تغییر دهید.

” network.http. proxy.pipelining ” را پیدا نموده و مقدار آن را با دوبار کلیک به ” True ” تغییر دهید.

” network.http. pipelining. maxrequests ” پیدا نموده و با دوبار کلیک مقدار آن را برای مثال به عددی مانند ۳۰ تغییر دهید. این عمل باعث می شود که در یک لحظه ۳۰ بار مرورگر شما از سرورسایت برای گرفتن اطلاعات درخواست دهد.

در آخرین مرحله با راست کلیک برروی صفحه و از گزینه ” New ” وارد قسمت ” Integer ” شده نام را ” nglayout.initialpai nt.delay ” قرار داده و مقدار آن را ” ۰ ” قرار دهید. انجام این مرحله هم باعث می شود که مرورگر شما برای دسترسی به اطلاعات سایت ۰ ثانیه صبر کند.

ساخت و تغییر مقدار  ” network.dns. disableIPv۶ ” به ” False “

ساخت و تغییر مقدار ” content.notify. backoffcount ” به ” ۵ ” و ساخت و تغییر مقدار ” ui.submenuDelay ” به ” ۰ ” انجام این مرحله در افزایش سرعت را به پایان خواهد رساند.ضمنا این سه مقدار باید به صورت Integer ساخته می شوند.

انجام این مراحل تا حد زیادی در سرعت بارگزاری مرورگر فایرفاکس تاثیر گذار خواهد بود به طوری که پس از مدت کوتاهی حتما متوجه این تغییر در سرعت نیز خواهید شد.

مرحله پایانی هم برای کاهش ۱۰ مگابایتی حافظه مصرفی رم در زمان minimize بودن فایرفاکس است:

بازهم وارد صفحه ” about:config ” شوید.

با راست کلیک در صفحه و انتخاب گزینه ” Boolean ” ، از زیر مجموعه های گزینه ” New ” ، نام را  ” config.trim_ on_minimize ” و مقدار را ” True ” انتخاب کنید.

حالا مرورگر خود را یک بار Restart کرده و از سرعت بالا هم در اجرا و هم در بارگزاری صفحات لذت ببرید.

/ 3 نظر / 6 بازدید
مهدی باقرپور

سلام . دوست من . خوشحالم که برای بار اول وبلاگ شما را دیدم . از شما استدعا میکنم برای تغییر و اعمال حاکمیت اکثریت بر اقلیت ضمن شرکت در انتخابات از کلیه کسانی که دور و بر شما هستند و تصمیم هنوز به شرکت نگرفته اند دعوت کنید رای دهند . تا انشاله اقلیت حاکم بر اکثریت نشود . اندکی صبر سحر نزدیک است . وعده همه سبز پوشان 22 خرداد پای صندوق رای . در ضمن به وبلاگ من سر بزنید تا تحلیل ها و آخرین توصیه ها را در مورد روز رای گیری و باید ها و نباید های آن مطالعه کنید . خیلی مهم است . ممنون

لطفن کلیک نکنید !! http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=februarybirthed

V.J

با سلام وخسته نباشید.وبلاگ بزرگ وجالبی دارید و همینطور قابل تحسین است. لطفا با وبلاگ بنده تبادل لینک کنید. لطفا من رو با نام :"بهترین وبلاگ دانلود نرم افزار" لینک کن و همون لحظه به من اطلاع بده تا وبسایتت لینک بشه. امیدوارم تو وب نویسی همیشه موفق باشی. منتظر جواب هستم.