غذا خوردن پشت میزکار خطرناک است!

افراد بهتر است که ناهار را از منزل بیاورند و از خوردن غذاهای پرکالری و فست فود اجتناب کنند در واقع ناهار فرصت خوبی است برای این که غذاهای سالم بخورند و بهتر است با خود غذاهای سالم حاوی سبزیجات بیاورند، تا مواد مغذی مهم از جمله پروتئین و فیبر را دریافت کنند.

بنا به توصیه دفتر آموزش ارتقاء سلامت، بهتر است برای حفظ ایمنی غذا و حمل آن از ظرف مخصوص استفاده کرده و سپس آن را به یخچال موجود در محل کار منتقل کنند و اجازه ندهند منتقل کردن غذا به یخچال بیش از 2 ساعت به طول انجامد.

این گزارش می‌افزاید: افراد می‌توانند هر زمان که فرصت بود به قدم زدن و پیاده‌روی بپردازند و اگر مجبور هستند که پشت میز، غذا را صرف کنند باید به دنبال راهکارهایی برای حرکت در بقیه اوقات روز باشند و سعی کنند در مسیر برگشت به خانه قدری پیاده روی کنند.

این گزارش حاکیست، میز کار را همیشه باید مرتب، تمیز و ضدعفونی کنند و تمیز کردن میزکار حداقل روزی یکبار با مواد ضدعفونی توصیه می‌شود. پاک کردن میز تنها با دستمال کاغذی فایده چندانی ندارد و در از بین بردن آلودگی‌ها مؤثر نیست. افراد می‌توانند در هنگام صرف غذا بر روی میزکار خود، از یک روکش یا رومیزی کوچک استفاده کرده تا بین میکروب‌ها و غذای آنها مانع ایجاد شود همچنین می‌توانند غذا را به همراه یک دوست یا همکار صرف کنند تا فرصتی را برای استراحت و تجدید روحیه و تعامل با همکاران به خود بدهند.

/ 2 نظر / 4 بازدید
حمید رضا اعتمادی

با عرض سلام و ادب خوشحال می شوم پس از بازدید،این وبلاگ را لینک کنید و بالعکس. وبلاگ زیر یگ وبلاگ تخصصی و علمی در مورد حسابداری و حسابرسی و قوانین و دستور العمل های مربوطه می باشد. شما می توانید با تبادل لینک آمار بازدید کنندگان وب سایت و یا وبلاگ خود را در اینترنت بالا ببرید. با تشکر حمیدرضا اعتمادی مدیر وبلاگ http://accountinghistory.persianblog.ir/ email: h.etemadi64@yahoo.com

توکلی

به خانه ما سر بزن. حتما مطلبي پيدا مي‌کني که به آن علاقه‌مند شوي. يا حتي مي‌تواني مقاله‌اي بنويسي و پنجره تازه‌اي براي اهل خانه باز کني. "مي‌دونستي" www.midoonesti.com